Barbie oyuncak et bebekler, yeni nesil çocukların beğenisini kazanan en popüler oyuncaklardan biri olarak öne çıkıyor. Amerika'da ortaya çıktıktan sonra, kısa sürede tüm dünyadaki çocuklar tarafından çok sevilen bir oyuncak türü haline gelmiştir. Genelde kız çocuklarının tercih ettiği bir oyuncak türüdür. Barbie oyuncak et bebeklerin çoğu kadın karakter olarak üretilmiştir. Bu nedenle Barbie oyuncak et bebekler daha çok kız çocukların ilgisini çeken bir oyuncak türüdür.

Barbie oyuncak et bebekler, kıvrılabilir ve hareket ettirilebilir özelliğiyle oldukça kullanışlı ve pratik oyuncaklardır. Barbie oyuncak et bebeklere istediğiniz hareketleri kolayca yaptırabilirsiniz. Yemek yemesi için sandalyeye oturtabilirken, aynı zamanda koltuğa da oturtarak televizyon izlemesini sağlayabilirsiniz. Dans edebilen, arkadaşına sarılabilen Barbie oyuncak et bebekler de vardır. Özellikleri itibarıyla pratik olması çocukların daha çok ilgisini çekmeyi başarır.

Barbie Oyuncak Et Bebek Çeşitleri

Çocukların zevkine ve beğenisine göre farklı Barbie oyuncak et bebek çeşitleri bulunur. Karakter olarak da çeşitlere ayrılır. Uzun saçlı prenses, Barbie Chelsea, sihirli dönüşen peri kızı, doğum günü prensesi, pırıltı Barbie bebekler, Barbie pilot bebekler, Dreamtopia Barbie deniz kızı gibi kız çocuklarının oynayabileceği oyuncak çeşitleri mevcuttur.

Aynı zamanda erkek çocukların da oynayacağı Barbie oyuncak et bebek çeşitleri vardır. Barbie yakışıklı Ken bebekler erkek çocukların oynayabileceği türden oyuncaklardır. Ken bebekler, kariyer olarak da çeşitlere ayrılır. Pilot Ken bebekler olduğu gibi futbolcu olan Ken bebekler de vardır. Erkek çocuğunuzun zevkine göre istediğiniz Ken bebeği tercih edebilirsiniz.

Barbie oyuncak et bebeklerin haricinde çeşitli kıyafet çeşitleri de mevcuttur. Barbie bebeklere hayran olan çocukların severek ve eğlenerek giyebileceği çeşitli kıyafetler olduğu gibi hayalet ülkesi şato, ev dışı dekorasyon aksesuarları, piknikte oyun setleri, bebek kutusu oyun seti gibi çocuklarınızın Barbie bebeklerin yanında oynayabileceği çeşitli oyuncak türleri mevcuttur.

Barbie Oyuncak Et Bebeklerin Çocuklar Üzerindeki Faydaları

Barbie oyuncak et bebeklerin çocuklar üzerinde olumlu etkileri vardır. Oyuncak mutfak setleri, oyuncak ev ve Barbie oyuncak et bebekler bir arada kullanıldığı zaman çocuklar ev sorumlulukları, aile değerleri ve kavramları, iş paylaşımı gibi konular üzerinde belli bir bilgi birikimine sahip olurlar.

Barbie oyuncak et bebeklerin diğer bir olumlu faydası da çocukları bir araya getirebilmesidir. Barbie oyuncak et bebeklerle oynayan çocuklar paylaşmayı öğrenirler ve arkadaşlık değerlerini pekiştirmiş olurlar.

Barbie Oyuncak Et Bebek Almadan Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Çocuklarınıza Barbie oyuncak et bebek almak istiyorsanız öncelikle çocuğunuzun zevkini ve ilgi alanını bilmeniz gerekir. Eğer alacağınız oyuncak çocuğunuzun ilgi alanına hitap etmiyorsa onunla oynamayacaktır. Çocuğunuzun zevki de oyuncaklarla oynayabilmesi için önemli bir etkendir. Çocuğunuzun zevkine ve beğenisine göre bir Barbie oyuncak et bebek alırsanız onunla oynayabilme ve birlikte keyifli vakit geçirme ihtimali daha yüksek olur.

Dikkat etmeniz gereken diğer bir unsur ise oyuncakların içinde yer alan küçük parçalardır. Çocuğunuzun yaşı çok küçükse bu parçaları yutma ihtimali vardır. Dolayısıyla küçük yaştaki çocuğunuza alacağınız bebek çeşidinde yutabileceği parçalar olmamasına dikkat etmelisiniz.

Barbie Oyuncak Et Bebek Fiyatları

Barbie oyuncak et bebeklerin fiyatları alacağınız ürünün özelliklerine ve çeşidine göre farklılıklar gösterir. Tek satılan oyuncak et bebekler, paket dahilinde de satışa sunulur. Et bebeklerin yanında mutfak, tabak bardak, kıyafet gibi ürünlerin de satılması oyuncak bebeklerin fiyatı üzerinde değişiklikler göstermesine neden olabilir. Nasıl bir oyuncak et bebek alacağınıza karar verdiğinizde fiyatları konusunda daha net bilgiye sahip olabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Barbie Oyuncak Et Bebekler

İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
HepsiLojistik Ürünleri
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Toplam 24 / 1015 ürün
DSACategoryId/2147483639/23031884/23022184/60006479/barbie